Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 120w |
| Capacity | 2-3 |
| Brand Name | IWP |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Egg Tools Type | Egg Poachers |
Instock
There are no reviews yet.