Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 26 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| Model Number | HJ812 |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | About 20 minutes |
| Remote Distance | 100m |
| Dimensions | 30*8*6.4cm |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | About 70 minutes |
| Frequency | 2.4G |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.