Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.875 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC100-240V/50-60Hz |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | Tea Coffee Kettle |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | none |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Heating Speed | 4 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function, Anti-dry Protection |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | Haofy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.