Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 33 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Power Source | Electric |
| Model Number | Fishing Boat |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE2 |
| Control Channels | 2 CHANNELS |
| Flight Time | 2 hours |
| Remote Distance | about 500 meters |
| Dimensions | 53.5*26.5*17cm |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | CONUSEA |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.