Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Power Source | AC100-240V/50-60Hz |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | CE |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 600W |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | KIQUNE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.