Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 23 cm |
| Shell Material | Glass |
| Power Source | AC100-200V/50-60Hz |
| Certification | ce |
| Scale Mark | None |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 20-350W |
| Capacity | 2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.