Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1000w |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| Model | YS-YZ1815 |
| liner material | borosilicate glass |
| rated voltage | 220V |
| 3C certificate number | 2024190717010166 |
| Product Specifications | 2-499, 500 or more |
| rated power | 800W |
| Control method | touch |
| Rated frequency | 50 |
| Smart Type | Intelligent temperature control |
| capacity | 1.8L |
Instock
There are no reviews yet.