Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 16 cm |
| Shell Material | Glass |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Certification | CCC |
| Material | Glass |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 700W |
| Capacity | 1-2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.