Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 800W |
| Capacity | 1.5L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.