Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.326 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Automatic Shut-off | YES |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | ce |
| Heating Speed | 6-10 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Thermal | No |
| Capacity | >2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.