Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | MEK01JL |
| Style | Electric Bottle |
| Certification | CCC |
| Material | Glass |
| Scale Mark | Scale Window |
| Heating Speed | >10 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 1600W |
| Capacity | 5L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Size | 205*276*347.5mm |
| Wireless Connection | Wi-Fi IEEE802.11b/g/n 2.4GHz |
| Time To Market | 2023 |
Instock
There are no reviews yet.