Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Automatic Shut-off | no |
| Model Number | 2013010717636502 |
| Style | Electric Kettle |
| Scale Mark | Scale Window |
| Heating Speed | 4 minutes(included)-6 minutes(included) |
| Thermal | No |
| Power (W) | 1500W(Included)-2000W(Not Included) |
| Capacity | 1.5L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 12V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| operation mode | Button type |
| Layer number of pot body | 3 floors and above |
| Energy efficiency grade | secondary |
| additional functions | Automatic power off |
| crowd recommendation | other |
| applicable Number of people | 3-5 people |
| Power cord length | 0.7 m |
| product Size | 240mmx275mm |
| weight | 1.43 |
| fastest delivery time | 1-3 days |
| Logistics services | provide home delivery service |
| Stacking layer limit | 6-layer |
Instock
There are no reviews yet.