Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | Plastic |
| Automatic Shut-off | YES |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | none |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Scale Mark | Inwall Mark |
| Heating Speed | <4 minutes |
| Thermal | No |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | no_brand |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.