Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Automatic Shut-off | no |
| Model Number | 2017010717972961 |
| Scale Mark | Inwall Mark |
| Thermal | No |
| Power (W) | 80w |
| Capacity | 1L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| additional functions | Automatic power off |
| weight | 0.8 |
| applicable Number of people | 1-2 people |
Instock
There are no reviews yet.