Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.134 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Electric Kettle |
| Certification | none |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 150w |
| Capacity | 1.8L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | MEXI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.