Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 33 cm |
| Power (W) | 1 |
| Capacity | 1.7L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | US(Origin) |
| Features | Automatic Shut-Off, Detachable Base |
| Brand | Beautiful |
| Manufacturer Part Number | 19036 |
| Manufacturer | Made by Gather |
| Assembled Product Dimensions (L x W x H) | 9.21 x 6.39 x 10.51 Inches |
Instock
There are no reviews yet.