Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 30 × 30 cm |
| Certification | none |
| Scale Mark | Scale Window |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Feature | 360 Degree Rotational Base |
| Power (W) | 1800W |
| Capacity | 1.8L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Pink Bunny |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.