Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.999 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 29 cm |
| Shell Material | Glass |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | GX-DB15A |
| Style | Health Preserving Pot |
| Certification | CCC, ce |
| Material | Glass |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function, Overheat Protection, Anti-dry Protection, Temperature control, Digital display |
| Thermal | Yes |
| Feature | 360 Degree Rotational Base |
| Power (W) | 500w |
| Capacity | 1.5L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| LUOUPHEI Model | GX-DB15A |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110V/220V |
| Appointment | Yes |
Instock
There are no reviews yet.