Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 100-700W can adjust |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Portable Water Kettle |
| Input volt. | 220V |
| Power: | 100-700W can adjust |
| Capacity: | 1.2L |
| Body material: | glass kettle |
Instock
There are no reviews yet.