Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | Plastic |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | MK-383 |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | CCC, ce |
| Scale Mark | Scale Window |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Overheat Protection, Anti-dry Protection, Appointment |
| Power (W) | <500W |
| Capacity | 1-2L, 500ml |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Power | 300W |
| Size | 150*120*120mm |
| Weight | 0.4kg |
| Function1 | Quickly heat milk |
| Function2 | Warm milk/boil water/cook |
| Inner tank material | Non-stick coating |
| Gear | 3 |
Instock
There are no reviews yet.