Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Power (W) | 800W |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 240V |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.