Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 35 cm |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Style | Electric Kettle |
| Scale Mark | Kettle Mark |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 2200 |
| Capacity | 4L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Dani Zhang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.