Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | <1L, 1.0L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.