Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Anti-dry Protection, Temperature control |
| Power (W) | >3000W |
| Capacity | >2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | NINTAUS/NINTAUS |
| Body material | 201 stainless steel |
| Type of liner material | 304 stainless steel |
| style | Chinese style |
| applicable population | adult |
| holding time | 6H (inclusive) – 8h (exclusive) |
| applicable scenario | commercial |
Instock
There are no reviews yet.