Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.809 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 19 cm |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 100w |
| Capacity | 1-2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | ZARTSEN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.