Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | JCY3283BJH |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | ce |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Feature | 360 Degree Rotational Base |
| Power (W) | 1500W |
| Capacity | 1.5L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.