Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Time to market | 2018 |
| Shell Material | Plastic |
| Automatic Shut-off | YES |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | CCC |
| Material | Plastic |
| Scale Mark | None |
| Heating Speed | 6-10 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function, Overheat Protection, Anti-dry Protection, Backlight, Temperature control, Temperature support, Digital display |
| Thermal | Yes |
| Feature | CordLess |
| Power (W) | 200w |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Built-in Heating Film |
| Voltage (V) | 24V |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.