Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.621 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 33 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Power (W) | 1w |
| Capacity | 6L |
| Heating Method | Flat Bottom Heating |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.