Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | SD21321D |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | none |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Thermal | Yes |
| Feature | 360 Degree Rotational Base |
| Power (W) | 1000W(Included)-1500W(Not Included) |
| Capacity | 1L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | YUKOOL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.