Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 110W |
| Capacity | 1.8L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.