Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Form | 1/6 |
| BJD/SD Attribute | Suit |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Plush Doll Clothes Suits |
| Type | Accessories |
| Material | Plush, Plush Cotton |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Doll Accessories |
| Recommend Age | 14+y |
| Size | Fit for 30cm dolls, 1/6 BJD dolls, etc. |
| Feature1 | Doll Clothes Suits |
| Feature2 | Doll Overcoat |
| Feature3 | Plush Hat |
| Feature4 | Doll Socks |
| Feature5 | Fashion |
| Feature6 | DIY Doll Accessories |
Instock
There are no reviews yet.