Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Time to market | 2018 |
| Shell Material | Plastic |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | xqh1037zy |
| Style | Health Preserving Pot |
| Certification | CE, ce, CCC |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Scale Mark | Inwall Mark |
| Heating Speed | 6-10 minutes |
| Function | Overheat Protection |
| Thermal | Yes |
| Feature | CordLess |
| Power (W) | 300W |
| Capacity | 400ML |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.