Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 800W |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Electric kettle brand | Joyoung/Jiuyang |
| model | DGD1506BQ |
| producing area | Chinese Mainland |
| Electric kettle type | Regular electric kettle |
| voltage | 220V |
| manufacturing enterprise | Hangzhou Jiuyang Household Electrical Appliances Co., Ltd |
| Electric kettle material | glass |
| Intelligent type | Intelligent not supported |
| power | 800W |
| capacity | 1.5L |
| Procurement location | Chinese Mainland |
| 3C certificate number | 2020010717318889 |
Instock
There are no reviews yet.