Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Time to market | 2011 |
| Shell Material | Glass |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | XMSJ |
| Style | Electric Tea Service |
| Certification | ETL |
| Material | Glass |
| Scale Mark | None |
| Heating Speed | 3-6 minutes |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 500w |
| Capacity | 1.5L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.