Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.651 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 100w |
| Capacity | 1-2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 12V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.