Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 23 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HJ-Y01 |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 800W |
| Capacity | 1-2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.