Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 18 × 28 cm |
| Certification | none |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 2100W |
| Capacity | 0.8L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Plug type | CN plug |
Instock
There are no reviews yet.