Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | portable electric kettle |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | CE, CCC |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Scale Mark | Inwall Mark |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function, Anti-dry Protection, Temperature control, Digital display |
| Power (W) | 300W |
| Capacity | 500ml |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | kbxlife |
| Origin | Mainland China |
| Size | 22*7*7cm |
Instock
There are no reviews yet.