Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 250w |
| Capacity | 1-2L |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Chassis heating |
| 3C certificate number | 2020010717312142 |
| Product Category | Electric kettle |
| Number of pot layers | double layer |
| weight | 1.1 |
| Electric kettle volume | 1.8L |
| thermal insulation function | Yes. |
Instock
There are no reviews yet.