Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 27 cm |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Style | Electric Kettle |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Scale Mark | Kettle Mark |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function, Anti-dry Protection |
| Power (W) | 1500W(Included)-2000W(Not Included) |
| Capacity | 1.7L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Dani Zhang |
| Origin | Mainland China |
| size | 205x205x245mm |
Instock
There are no reviews yet.