Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.751 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 24 × 25 cm |
| Power (W) | 1500W |
| Capacity | 1-2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.