Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <1L, 2L |
| Heating Method | Underpan Heating, Underpan Heating |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Time to market | 2018 |
| Shell Material | glass |
| Power Source | AC100-240V 50-60Hz |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | R.7865 |
| Style | Kettle |
| Certification | CCC, ce, CE |
| Scale Mark | Kettle Mark |
| Heating Speed | 4 minutes |
| Function | Safety Auto-Off, Overheat Protection, Anti-dry Protection, Backlight, Sound signal, Shutdown when removed |
| Thermal | Yes |
| Feature | Degree Rotational Base, CordLess |
| Power W | 2000W |
| Voltage V | 110-220 |
Instock
There are no reviews yet.