Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | 1-2L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.