Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 19 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Feature | 360 Degree Rotational Base |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.