Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | Plastic |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | CCC |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Scale Mark | Scale Window |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Anti-dry Protection |
| Thermal | Yes |
| Feature | 360 Degree Rotational Base |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | <1L, 900ml |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | kbxlife |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110V, 220V |
| Power | 1000W |
| Kettle size | 26*16*10cm |
| Plate size | 18.6*14.8*3.8cm |
Instock
There are no reviews yet.