Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Automatic Shut-off | YES |
| Style | Electric Kettle |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Heating Speed | 3-5 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function, Temperature control |
| Thermal | Yes |
| Feature | 360 Degree Rotational Base, CordLess |
| Capacity | 1L |
| Heating Method | Heating Coil |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | CACHOO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.