Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 50 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V-240V |
| Power (W) | 350W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Cafe American |
| Certification | CE |
| Type | Espresso Coffee Maker |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Power | 3200W |
| Model | XL-2023-1 |
Instock
There are no reviews yet.