Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Function | Espresso |
| Certification | CE |
| Type | Espresso Coffee Maker |
| Capacity (Cup) | 11-16 cups |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Home coffee machine |
| Model | EC685 |
| Capacity | 11-15 cups |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 1350W |
| Weight | 2kg |
| Coffee machine capacity | 1.1L |
| Product number | YD0290D |
Instock
There are no reviews yet.