Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | other |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Espresso |
| Certification | CE |
| Type | Stovetop Coffee Maker, Espresso coffee |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | BYUAN HOME |
| Origin | Mainland China |
| Name | Moka pot |
| Capcatiy | 150-300ml |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.