Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 55 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Espresso, Steam, insulation, heating, automatic cleaning, temperature control, e |
| Type | Espresso Coffee Maker |
| Capacity (Cup) | 5-10 cups |
| Brand Name | YNPO |
| Origin | Mainland China |
| Coffee machine principle | Pump pressure |
| color | silver |
| Product Category | Coffee machine |
| Rated voltage | 111V~240V (inclusive) |
| Body material | Stainless steel |
| Water tank capacity | 0.5-1.2L (inclusive) |
| Feature 3 | professional barista coffee maker |
| Feature 2 | Espresso machines automatic |
| Feature 1 | Coffee machine |
Instock
There are no reviews yet.